ŠKOLICÍ MATERIÁLY STEFAN (IO2)

Cílem tohoto intelektuálního výstupu je za prvé vytvořit metodiku vzdělávacího materiálu, za druhé vytvořit webové stránky projektu, za třetí vytvořit nástroj pro ověřování kompetencí a za čtvrté vytvořit pokyny k projektu.

Na základě výsledků průzkumu zemí (IO1) zaměřeného na vytipované oblasti, dostupné normy a současnou situaci v partnerských zemích se partneři projektu STEFAN zapojili do tvorby školicích materiálů s využitím vhodné metodiky jako odpovědi na potřeby partnerských zemí.

Metodika

Cílem metodiky je vytvořit odborný základ pro platformu blended-learning a zaručit úspěšný průběh kurzu.

STEFAN Methodology Download

Webová stránka STEFAN

Partneři se podíleli na vytvoření těchto informačních webových stránek projektu STEFAN s cílem shromáždit veškeré informace o projektu, partnerských organizacích, obecných cílech projektu a především o vytvořených materiálech.

Competence Validation Tool (CVT)

Konsorcium vypracovalo otázky a situace, které budou měřit současnou úroveň účastníků. Nástroj pro ověřování kompetencí je online materiál, který je k dispozici v angličtině a národních jazycích na platformě STEFAN:
https://eu4edu.eu/?paged=1&c_search=&orderby=&order=

STEFAN Project Guidelines

Cílem pokynů k projektu STEFAN je poskytnout ucelený a přehledný dokument, který pomůže studentům s používáním platformy B-learning. Pokyny obsahují informace o struktuře materiálů pro blended learning a uživatelskou příručku, jak se zaregistrovat a používat platformu STEFAN.

Níže naleznete Pokyny k projektu v angličtině a ve všech národních jazycích: